Форум за Духовни Търсачи
Дзенкс!

Връж връшмораншут Туат Суаютлююк!

Неактивен Гласът на истината

• Редовен
  • *
    • Публикации: 164
  • Дзен
Както вече съм споменавал достатъчно пъти когато настъпи решаващия момент на Запад,от тук ще бъде пуснат "импулс" към България,или по-конкретно към Балканите,който трябва да доведе до освбождението на народите,които се намират тук и преминаването им под власт на нас-Туатауаните или до попадането на тази планета под Сирианско,и то тъмно-сатанинско Сирианско командване в близките няколко столетия.

Сатанистите вече са избрали чоека,който трябва да осъществи това преминаване и да контролира България под тежка и жестока диктатура и ние също сме избрали нашата ИЗБРАННИЦА,който ще трябва да застане начело на държавата и да ни осигури на нас-Туатауанските реинкарнации възможността да поемем контрола над държавата и да я изведем до нови висоти в историята й или да се погребе завинаги в СЛЯПА вярност н създателите си,но за сметка на заробването на всички народи,които ТЕ наредят да бъдат поробвани,измъчвани или направо ликвидирани.Няма повече да се спирам над неща,които вече достатъчно пъти съм повторил.

В предните си постове Ви казах кой ще са катализаторите за излизането на нашата избраница на позиция гарантираща й ВЛАСТ в тази държава и Ви споменах кой ще са нейните съюзници.Сега вече започвам да вярвам,че времето е близо и трябва да довърша "пророчеството си"(въпреки,че това не е пророчество в истинския смисъл на думата,а просто един ПЛАН-план който може както да се случи,така и сериозно да се обърка)за това КОЯ ще е тя и КАК ще се изпълни нашата мисия към Българския народ.

Както вече казах началото на този процес ще бъде разцеплението в ГЕРБ,което се очаква скоро след като започне борбата за власт за това кой да контролира какво в българската икономика след като веднъж от Брюксел постъпи желанието тя да бъде силно национализирана и да се премине към по-дируктен правителствен контрол над икономиката каквато ще е практиката в цяла Европа.Когато започне местната борба за власт наредена от самите европейци няма да има милост към никого.Вече съществуващото напрежение между ББ и Цв Цв в рамките на партията ще се превърне в истинска борба когато редица едри бизнесмени започнат да се оплакват че или са жертви или не са получили своите дялове при това преразпределение.Тогава хората на ББ в самата му партия ще се хванат за гушите си и в резултат на това на него ще му е необходимо да контролира процеси на борба за власт,които той няма да може нито да осъзнане,нито да удържи.Пропуските на личния му характер ще станат все по-очевидни не само за неговото близко обркръжение,но и за целия народ и тогава САТАНИНСКИЯ ИЗБРАНИК за новия диктатор на Бълграия ще се възползва от разцеплението и несигурността не само в ГЕРБ,но и в цялото политическо пространство за да събере съюзници и да започне да ориентира страната отново към Русия докато се примирява с очевидния контрол на Брюксел.През това време самия Брюксел ще има проруска и антиамериканска ориентация,затова на него ще му бъде особено лесно да направи това,което обещава.

Но както Ви казах ние,западняците НЕ възнамеряваме да се предадем без бой!Това ще означава че и на Балканите,и в България ще има хора,които ще се противопоставят на правителствените планове за национализация и отнемане на свободи и привилегии на народа и ще се опитат да организират противодействие на нарастващите стремежи на властта да национализира всичко,да ограничи правата и свободите на населението и да върне народа в социализма.Тази организация обаче няма да се ръководи от старите политически партииу,които ще са посред процес на разпадане,борба за власт и привилегии и реорганизация под новия Сатанински диктатор,а ще се ръководи от едни определени ЕДРИ бизнесмени,които ще рискуват бизнеса и състоянието си за да влязат в политиката и да се съюзят с всички политически елементи,които са готови да спрат този процес на засилен държавен контрол над и изземване на бизнесите им.Дъщеря на един подобен едър бизнесмен е и ИЗБРАНИЦАТА,която трябав да поеме контрола над тази държава в името на нас-Туатауаните!

Когато национализацията и борбарата за власт в старите политически партии започне тези,които искат България да се преориентира на Запад и да се запазят съществуващите свободи и прва на народа,както и техните бизнеси,ще се опитат да се съюзят с елементи както от ГЕРБ,така и от БСП,които са против ставащото в партиите им и които много добре разбират че се върви към Паневропейска диктатура и връщане на социализма.В това число влизат всички политици от ГЕРБ,които ще са готови да се изправят срещу лидера й,е знаете,че те не са много,нали,дясното крило на БСП-този тези около Манолова,които се опитват да спрат старите комунистически хардлайнери и техните семейства от това да окупират властта на партията отново и отново,както и надигащата се партия на Слави.Слави и Манолова най-вероятно ще се превърнат в ЦЕНТЪРА на организиращата се опозиция,като към тях ще се присъединят елементи от патриотичните партии,които не искат да имат нищо общо с ГЕРБ-Атака и каквото е останало кадърно от ВМРО,представители на големите фирми предадени от БКП в ръцете на бивши социалисти,които сега са най-големите износители за чижбина на евтини суровини и производствени материали от България и каквото е останало от старите сини партии и не е било погълнато от ГЕРБ.От сега Ви казвам,че това ще е една много трудна,и често невъзможна коалиция,в която начело често ще се озовават неподходящи хора и медийните лица-Слави или Манолова няма да могат да контролират силно.Единствената причина за съществуването на тази коалиция ще е противопоставянето на нарастващия държавен контрол над всичко в живота на хората и разпада на съществуващите политически партии и на политическата система като цяло.

В противовес на нея бързо ще започне образуването на една нова супер-партия в сърцето на която ще е оста ГЕРБ-ДПС,а старите потомствени комунисти ще се опитват да бутнат ББ за да поставят на негово място избрания от Сатанистите човек,който и всъщност ще е ИСТИНСКИЯ нов диктатор на България.Въпреки,че хора на ББ,които са твърде глупави за да могат да се ориентират в обстановката се очаква да се опитат да попречат на плана поддръжката от чужбина за този човек и неговата "свръхестествена" подготовка в "черни" занаяти и изкуства се очаква да надделее и хората на ББ да бъдат обезвредени или направо ликвидирани един по един когато той бъде принуден да се изправи срещу сила,от която не разбира нищо и да бъде принуден да се ориентира в изключително сложна политическа обстановка,за която той не е подготвен.Изключително силна се очаква да бъде ролата на ДПС,която ще трябва да се окаже най-добре организираната партия в България и която ще мобилизира активистите си първо да подкрепят ГЕРБ и да го принудят да влезе в коалиция с тях за да запази властта си на следващите избори,а след това ще подпомогнат разцепването му отвътре и ще се съюзят с БСП и други политически партии,които ще изградят "суперпартията",която ще трябва да наследи властта и да превърне България в диктатура.

Партията на Слави-Манолова ще се окаже твърде зле организирана и неспособна да контролира собствените си хора за да може да вдъхва достатъчно доверие у народа за да я избере на първо място.Според сатанистките планове тази пратия трябва да бъде само една залагалка за идиоти,с която народа да бъде задържан на разстояние от политиката докато ББ бъде отстранен,ГЕРБ разцпен и от "правилните хора" бъде създадена една нова политическа сила,която да успее да превземе властта в държавата за постоянно.НИЕ обаче смятаме да направим появата си навреме за да осуетим тзи план.Когато "балък-партията" на Слави,Мая и останалите срещу ГЕРБ бъде създадена множество Туатауански реинкарнации ще се включат в нея и ще заемат съответни места ОТВЪТРЕ в очакване да променим посоката към която това политическо тяло отива.После ще очакваме нашата ИЗБРАНИЦА да направи своята поява и да използва парите на семейството си за да успее да поддържа партията си и да издържим на натиска на формиращото се политическо чудовище,което ББ вече няма да може да контролира.Подкрепа ще бъде осъществена и по линия на Британското и американските посолства,а ние тук на Запад след като УДЪРЖИМ ПОБЕДА над поддръжниците им тук в нашите страни ще подкрепим Туатауаните на Балканите-най-вече България и Гърция,които ще трябва да застанат начелото на организация способна да се противопостави на местните сатанисти и да претендира за властта!

Не искам да издавам твърде много подробностти за нашата избраница,но ще Ви кажа,че тя е дъщеря на богат бизнесмен, в момента на средна възраст-раждана е 70-те,която има стабилно образование и много връзки зад гърба си.Тя ще трябва да организира стабилна структура на властта зад себе си и когато настъпи момента бизнеса на семейството й да бъде сериозно застрашен от настъпващата национализация тя ще излезе в светлината на прожекторите и ще обяви съвсем право и открито,че ще финансира партията на Слави и ще започне да поема все повече и повече отговорности в нея докато заеме централно място в новосъздаващата се опозияция.

Естествено е,че сатанистите ще се опитат да я спрат като първо ударят бизнеса на семейството й,след това изкарат компромати срещу нея,а накрая се опитат и да я засегнат лично и физически,но зад нея има много по-сериозна подкрепа отколокото те могат да предположат.Нашите реинкарнации се ПОЗНАВАТ едни с други и ние си имаме много много добра представа кой е от нас и кой не е!

Тъпи ченгенца или сатанински дрони не могат да ни заблудят!Когато тя излезне напред,останалите ще я разпознаят и СЪЩО ще излезнат напред.Така около нея ще се образува една плътна организация от Туатауански реинкарнации ПРЕДАНИ един на друг,която ще е на практика НЕпромукоема за местните мръсни номера на полицейските предатели,за мръсните политически номера на други партии и за атаките на прокуратурата.Някой от нас ще пострадат,но останалите ще успеят да я подкрепят до КРАЯ на пътя й!!!

А на нея й предстои да промени България!

Естествено всичко това може и да пропадне,можем и ВСИЧКИ да бъдем изпоарестувани и ликвидирани и от нашата организация да не остане нищо,а избраницата ни да се прости с живота си,АКО българския народ реши отново просто да се УПЛАШИ да служи на най-силния и най-жестокия от поробителите си!

Само че ако това стане,то тогава просто ЗАБРАВЕТЕ за нов шанс за справедлива и независима българска държава или за това народа отново да може да се бори за правата си.Българите ще бъдат първо пречупени,после поробени(отново),след това принудени да приемат исляма,включени в състава на безлична суперимперия където ще са в ролята или на роби или на поробители и традиционната българска култура ще умре с тях докато единственото,което остане от този народ бъде едно име звучащо сред кратуните на празноглави глупаци готови да убиват и умират за всеки,който ги контролира.Това Е бъдещето което Ви очаква,ако създателите Ви отново си върнат контрола над Вас.Въобвще не си мислете,че Сирианците са особено "добри" или "морални" господари.Те ще Ви използват като еничари докато смятат,че имат нужда от Вас.А ако преценят,че нямат-е,просто ще се отърват от Вас както подобава.Наистина ли бихте искали такава съдба???
Сериозно?

Ние може и да не сме най-добрия народ във Вселената,но също така не сме и пнарод,който е предавал съюзниците си,нито пък сме народ,който изрично иска да унищожи някого.Ние просто даваме на тези,това,,което те ЗАСЛУЖАВАТ!

По Туатауански му!

Вие КАКВО искате да заслужите?

Ако просто се откажете от нас и сляпо последвате пътя който сатанистите и вашите създатели отреждат на Вас,то тогава и Вие самите ще трябва да се превърнете в едни СЛУГИ подобно на това,за което сте били създадени,а както казах преди тези,които са неспособни да решават сами за себе си биват принудени да изпълняват решенията на някой друг,докато не се превърнат в просто един интрумент на волята му и изгубят ВСЯКАКВА самостоятелност в решенията си.

В това ли искате да се превърнете?

Защото,ако го направите,то тогава,това ще Е вашата СВОБДОНА воля и не очаквайте ПОЩАДА заради изборте,които САМИ сте взели!
И ще познаете истината,и истината ще Ви направи СВОБОДНИ!

Неактивен Власти

• Пописали
  • *
    • Публикации: 51
Опа, опа! Радвам се да те видя, помислих си, че си пострадал нещо! :)

Значи да поясня - аз си написах нападателно/определенителния коментар от гледната точка на потребител, разбира се не бих те баннал ако не нарушаваш правилата на форума... дори и много да ме дразниш (което не е чак пък толкова в твоя случай) не бих поставил личните си преференции на първо място... уважавам личният избор на всеки един.
Разбира се, ако си твърде настоятелен ще измисля причина.  ;D

Хубаво е, че се опитваш да ме подбъзикваш с оцветени думи, но не го прави повече - все пак си обещал... и не ми вкарвай думи в устата - никъде не съм те обидил на етнос - за мен това няма особенно значение.

Аз съм съгласен с някои от писанията ти, с някои не чак толкова, но не съм аз този който ще съди, а не ми е и това задачата - Дзенкс форума е създаден като платформа в която всеки да изказва мнението си, стига да е свързано с тематиката на форума, да не е нещо подсъдно и да се спазват правилата :)

Ако няма политическа агитация, може да пишеш за политика, дано не привлечем само комунисти и антикомунисти, че не знам как ще се оправям тогава с модерирането :D

И последно: не ме впечатлява кармата, Българите, тръмп и прочее - питай Ги и ще разбереш... също така заплахи и/или ласкателства няма да помогнат, спазвай правилата и се замисляй някой път и над чуждото мнение вместо автоматично да го отхвърляш като заплаха над личността и вярванията ти.
Духовното Его и чувството за превъзходство са често срещани при хора погледнали по далеч от носа си, но ново чувство идва след осъзнаването на значението на израза "Прашинка сред пясъка."

Дерзай!
« Последна редакция: Март 31, 2020, 01:29:12 от Власти »

Неактивен Синеочка

• Мечтател
  • Global Moderator
  • Потребител неЧовек
  • *
    • Публикации: 968
  • Find your way
Гласи, ако те слуша човек ще рече, че за Ели Гигова говориш, а тя случайно или не е френска възпитаничка..

Не знам защо си толкова обстоятелствен в изказа си, аз не мога да съм като Власти да те изчитам от край до край, давам малко сугестопедично отгоре отгоре и се опитвам да хвана есенцията. Много ти е тежък стилът на писане и трудно се четеш. Виждам, че се опитваш да кажеш важни неща, но лично за мен есенцията ти би се побрала в точно 10 изречения :)
Пази се и бъди здрав, че при вас е тегаво.
Когато падна искам да е , защото съм скочила, а не защото някой ме е бутнал..

• Редовен
  • *
  • Дзен
Трудно е да се обясни,а и нямам време,но просто ЗНАМ,че трябва да изпратя това съобщение и то това трябва да стане днес-който разбира от хронология на циклите на Природата и езотерика ще разбере защо.

Нещата не се развиват по план-имаше неочаквана атака тази пролет и това не беше само коронавируса.Всъщност коронавируса не е нищо повече от едно прикритие за това,което наистина стана зад кулисите.Тези от Вас,които са наясно с "конспирацията" трябва да са разбрали,че коронавируса бе използван като прикритие за да се скрият хиляди убийства и от двете страни-и на тези,които подкрепяха сатанистите и на тези от нас,които се бориха срещу тях.Тежки жертви бха ддени и от двете страни,но в крайна сметка рзултат все още е пат.Очаквахме победа или поне отстъление когато се започна тази атака,но вместо това и за наше,и за тяхно учудване сега се върнхме там където започнахме.Разгневихме ги.Показахме им,че сме силни и можем да застанм в опозиция на плановете им,но не можахме д ги пречупим и да накараме хората да се осъзнаят както става по света.

Затова не се спусна,че ще има Втора вълна и то не от коронавирус.Тази година ще се окаже решаваща по един или друг начин.Или ще победим и ще ги накараме да отстъпят от държаните от тях органи на властта, или ще трябва да се изправим пред неизбежното и края си.Очаквайте "събития" около септември-октомври в ЕС и Русия,в Америка битката вече се развива и се очаква кулминация следващия месец.Те ще бъдат притиснати или да отпуснат властта си и да признаят отстъпление и постепенно предаване на властта към организации издигнати от народа по естествен начин или ще има гражднска война.Първо зад океана,а после тук.Това ще ги накара да побързат с пропускането на плана си и да започнат мероприятия по масово заблуждение и замбиране на хората и нчалото на изграждането на Новия си световен ред или постепенно да започнат да се предават един с друг и да разформироват организациите си.А един път разформироват ли се организациите им ще дойде ден,в който ще се види КОЙ наистина ги е командвал през цялото това време и какви са били намеренията му.По един или друг начин края е близо.Но още не знаем до какъв свят ще ни отведе този край.

Това ще и знака, за който говорих от толкова години-знака при който ние трябва да започнем да излизаме на повърхността и да поемаме контрол над този регион.А нашия туатлюк е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВАЖЕН за бъдещето на цялата планета.Знам,че мнозина от вас могат да се изсмеят когато го кажа,но ако българите останат пасивни и се предадат на корумпираните ни елити не само България,а целия свят е заплашен.В момента нашия план не се осъществява по график.Малки групи вече са формирани,а в момента се осъщества натиск отвън върху правителството на Борисов,точно както беше по план,но в България народа,НАРОДА ГО НЯМА!

Без мощна подкрепа от страна на самия народ нищо няма да може да се случи.Дори и да дойде торнадо от запад и напълно да победим тук,което ще е доста трудно защото мутрите на Макрон вече са навсякъде и битката е бизмилостна,ако българите не осъзнаят знака,че е време да се вдигнат и изберат страха,завистта и нисшите страсти вместо пробждането,което им се поднася,то няма да има НИЩО което ще може да ги спаси от надигащата се реакция на сатанистите и тази страна ще потъне много по-дълбоко отколкото е сега.Наната избраница не може да се проправи път,а вече е време.Групите ни се събират,но народа още СПИ!Дошло е времето това съобщение да бъде предадено и разчитам на тези от Вас,които са привлечени към този форум от вътрешните си гласове да започната да си вършат работата!

Хора,знам че сте там и знам,че знаете какво трябва да направите-е просто НАПРАВЕТЕ ГО!

Времето дойде!

• Редовен
  • *
  • Дзен
Знам че има хора които четат тези съобщения тук и сега в момента,които много добре осъзнават за какво говоря и които са дошли тук за да прочетат това писмо.

Вслушайте се във вътрешните си гласове. Нашата битка вече започна-и тя е съвсъм реална.Моментите зда съмнения,бягство,отдаване на монотонния ритум на живота и чакането "Нека някой друг ми свърши работата" СВЪРШИХА!Съжелявам,ако пробуждането се е окзало твърде твърдо, бързо и рязко за вас, но това Е!Такава ни е реалността и момента за действие дойде.Всички вие имате достатъчно познания,съюзници,сили и духовни водачи за да го направите.Тази страна и този народ ТРЯБВА ДА БЪДАТ ПРОБУДЕНИ!

Нашите лидери вече очакват реда си.Силните на деня не се клатят без причина.Вълната вече дойде,но от ВАС зависи дали ще я използвате или ще последва нищо още по-лошо от комунизма,Балканските войни и турското робство.Не се съмнявайте,че те ще хвърлят всичко,с което разполагат за да ви спрат,но не се и съмнявайте,че помощта вече е тук.

Времето да покажете себе си и да излезете от сенките вече дойде!

От тук нататък е необходимо да довършим започнатото и да поемем своят дан за бъдещето на сама на себе си,не само на този народ,но и на света.Време е да рискуваме животите си,свободата си,всичко което имаме и да излезем СМЕЛО напред.Чакахме този шанс достатъчно дълго.Получихме това,което заслужаваме.Вече няма причина да се оплакваме повече от нищо.

Времето за действие е СЕГА!

• Редовен
  • *
  • Дзен
В съвсем скоро време ще дойде момнта,в който Вие-българите,ще трябва да избирате дали да се изправите срещу поробителите си,или точно обратното-да ги подкрепите,защото те ще започнат да ви свалят звезди и да ви обещават контрол над цялата Вселена,ако трябва само и само,ако изпълните едно единствено тяхно условие-да им се ПОДЧИНИТЕ НАПЪЛНО!

Ако направите първото ви чакат много изпитания и тежки премеждия,но в края на пътя ви вие ще помгнете не само на себе си,но и на цялата Земя.Ще дойде времето когато човечеството ще се прероди и от тази нова Земя,която ще ни последва ще постави началото на нов цикъл от промяна,която нашата планета ще трябва да последва.На тази страна й е писано да бъде свръзка между Велики събития,които ще я пставят в центъра на Велики събития имащи значение за съдбата на цялото човечество.

Знам,че тези от Вас,които вече са привлечени към този текст разбират значението му и че Вие осъзнавате какво трябва да се направи.Е,вече времето за действие дойде.В момента в България,а и в по-широк смисъл-на Балканите, вече се формират групи от Туатуани,които трябв да поемат управлението на този ргион и да служат като първо и преди всичко-Духовните водачи на този сегмент от населението на човечеството през близките няколко столетия.Това Е съдбата на тези земи и ако те избягат от нея,тежки последствия очакват не само тази държава,но и цялата планета.Със нас ще ви чака духовно пробуждане и епоха на мъдрост и сила-това е обещанието,което сме дали към онези,които отговарят за този свят сред Висшите йерархии и ние ще сме на път да го спазим.Ако обаче се отклоните от пътя си и не поискате да се промени сегашното статукво положението ще стане много по-лошо в бъдещето и ние няма да имаме друг избор за да можем да осъществим плановете си освен да започнем нова поредица от войни тук на Балканския полуостров и да обърнем силите,които ни подкрепят срещу вас.А това,което ще стане с този регион ще бъде по-лошо от всичко случвало се с него досега и донесе началото на ера на поробване и затваряне на обществото под форма под,която никога не сте виждали преди.Спечелят ли тези,които в момента управляват държавата,спре ли се промяната над тези земи и умре ли импулса за промяна над този регион това,което ще се получи на мястото на този народ няма да му даде никакво по нататъшно бъдеще освен да служи на силите,които ще искат да поробят всички-целото човечество и да заменят естествения,добрия ред на Вселената с такъв подчинен само и единствено на тяхната собствена воля и желания.Наистина ли искате това да се случи?

Ако ли не,огледайте се внимателно около себе си и ще откриете значите насочващи ви към тези,които наистина са избрани за да поемат контрола над тази страна.Значите към онези които имат знанията,уменията и най-вече-ВОЛЯТА да осъществят онази промяна,която винаги сте искали.Те са вече тук,но няма да успеят в мисията си,ако целия народ стои безучастно и не отдава никаква подкрепа.

Това,което се изисква от вас не е много,не и толкова много в сравнение с това,което се изисква от други народи на Запад от вас.Вие трябва да осъзнаете вълнята на промяната,която идва към вас и да се отърсите от десетилтията на мъки и жалко програмиране,с което този народ е захранен още от самото си начало.Само така може да възникне движението,което ще освободи тази държажава.Промената вече е започнала и тежката криза пред която тази държава,а и целия свят, са изправени вече съвсем ясно се осъзнава не само от вас,а и от всички хора по земята.Дошло е времето за ДЕЙСТВИЕ.Достатъчно е бил страхът,ужасът и отчаянието от отминалите години.Това,което се изисква от вас сега и вече не може да търпи отлагане е да потрсите онези сред вас,които са готови да осъществят промяната в тази държава и да им помогнете.Ние вече сме сред вас и ние НЯМА да се корумпираме като останалите сред вас.Ние сме били заедно през много по-лошо през много повече време отколкото можете да си представите и досега не сме се огъвали,дори и в най-лошото,не си мислете,че ще го направим сега.По-скоро ще умрем,отколкото да се огънем.Каквото и да ни струва това.А дали ще ни позволите да покажем безкрайния си потенциал-това зависи САМО от вас.

Оставили сме живота и бъдещето си(поне за следващите няколко прераждания)на Вас и не искаме да ви навредим.Но ако се поддадете на програмирането си и се откажете да се вслушате в тези,които ви мислят доброто и просто искат от вас да се освободите от натрупаната с много много години тежка карма на роби и слуги на поробители,то тогава няма да имаме друг избор освен да тръгнем срещу вас.

Моля Ви,не ни карайте да го правим!