Форум за Духовни Търсачи
Дзенкс!

НАЙ-КРАСИВИТЕ И ОБИЧАНИ ДОМАШНИ ЛЮБИМЦИ

Гост · 94 · 25382

Мортиша

• Гост
 :-*

Неактивен Мортиша

• Потребител неЧовек
  • *
    • Публикации: 590
  • Дзен
 :16:
.. и не забравяйте редовно да изхвърляте боклука - от къщите си, от душите си, от живота си....

Неактивен The Reflector

• Госпіталізація - майбутнє ясно!
  • Пописали
  • *
    • Публикации: 53
  • The Reflex-Flex-Flex!
Мамооо, това мило зверче с размерите на разплоден бик не е ли малко лошо като характер?

Иначе ето домашните любимци на баща ми:

Сега съм изключително саркастичен, тъй като поради тях баща ми реши, че може баш днес да ми изтърка от обикаляне из стаята паркета, да ми наприказва на главата един кош глупости и да ми претовари оплакванията си от неговия "шибан, гаден, просешки и разграбен" живот, дето е такъв само в главата му....
До преди 10-тина минути стаята ми се въртеше в поне две аксонометрични направления и хич не беше приятно....
Ти си силен... Да, можеш да разчекнеш вратите на автобус, но вътре, тук вътре, ти си по-слаб от сукалче. И когато пак ме удариш, знай, ти не знаеш как да ме пребориш!

Неактивен Мортиша

• Потребител неЧовек
  • *
  • Дзен
и не е плосък,а е пълен ръб,,,,
в главата-капучино...
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Z3CT6YzhXYk[/youtube]
може би ти трябва лекар..
и той ми каза-айм сори..
ще отворя аптека-пинки кламери ще продавам на всеки като теб ;D
.. и не забравяйте редовно да изхвърляте боклука - от къщите си, от душите си, от живота си....

Неактивен The Reflector

• Пописали
  • *
  • The Reflex-Flex-Flex!
...ще отворя аптека-пинки кламери ще продавам на всеки като теб ;D

За мене нИдей са Аби... Мога да изям 87 Ривотрила от 2 милиграма. Цяла вечер ми се въртя главата, но оттам насетне нищо фатално не ми се случи. Та твоите "пинки-кламери" само ще ми набутат бюджета, а никакво въздействие няма да ми окажат.... Много тъпо, нали? Няма измислена отрова, дето да ме умори... Пък и нашата рода си имаме доволно голям брой столетници... Много гадно за света!
Ти си силен... Да, можеш да разчекнеш вратите на автобус, но вътре, тук вътре, ти си по-слаб от сукалче. И когато пак ме удариш, знай, ти не знаеш как да ме пребориш!

Неактивен Мортиша

• Потребител неЧовек
  • *
  • Дзен
...

Неактивен The Reflector

• Пописали
  • *
  • The Reflex-Flex-Flex!
Нали ти казах, не си падам по химиите. Дай ми на мене да съм някъде на зелено, да има хапка-пийка, деца да щъкат наоколо, че да си имам занимавка в почивките от яденето и това ще ме направи истински щастлив! :)

Неактивен Мортиша

• Потребител неЧовек
  • *
  • Дзен
А да...!!!
Усеща се,че имаш по-особен инфинитет към деца..
и хапка с пийка на Аванта...
улучи точно двете причини поради,които си ми крайно неприятен...

П.С:
 Живота за болни хора като теб и за останалите нормални би бил прекрасен,
стига да улучат подходящия антидепресант...

ХНТ

Неактивен The Reflector

• Пописали
  • *
  • The Reflex-Flex-Flex!
От антидепресантите най-много да започна да се чудя къде да си вържа по-здраво кабела, че да не се скъса, като се обеся... Точно под антидепресанти най ми идва да се затрия. А уж махали депресията... Да, може, ама ако няма кой една добра дума да ти каже, кел ти файда от тия отрови.

Пък и сега размишлявам върху един въпрос - щом валпроевата киселина е толкова полезна за хората, защо от нея няма една молекула в природата, но от нейния естествен брат'чед - валериановата киселина - има в котешкото биле?

Забелязал съм, че неща, които не са от полза за хората, в природата не съществуват... Дали парадокса с валпроевата киселина е случайност или има нещо много повече зад тази дребна философска енигма?

Валпроева киселина - има два пропилови радикала повече от валериановата;

Валерианова киселина - без тези два радикала си има доста по-сложна и пръсната структура, но не ми е известно от нея някой да иска да се беси, да напълнява или да иска да опита на вкус дезинфектанта на санитарката в болницата.... Но валпроевата киселина редовно причинява такива главоболия на хората...

Неактивен The Reflector

• Пописали
  • *
  • The Reflex-Flex-Flex!
А, и знаеш ли какво?

Аз не съм аз. Ти не си ти.

Ако виждаш, че една книга е с червени твърди корици, а аз виждам, че е с жълтозелена мека подвързия, то най-вероятно това там е просто стара мухлясала филия хляб, намазана с пастет. Ако аз виждам полуфабрикати на щанда в супермаркета, а ти виждаш някакво чудо на цивилизацията, най-вероятно става дума за стар прогнил налъм без каишка, на който липсва дървената изгнила част.

Та точно затова аз не мога да карам кола без да обърша някоя кофа за боклук или да се опитам да скърша с бронята ѝ някой циментов стълб, но пък зад волана на тролейбус съм неотразим - все едно съм в едно с машината....

А то какво - и двете возят хора:

Кола, каквато намерих из нета;

Тролейбус - пак какъвто намерих из нета....

Така че не чакай да има нещо зад това, което виждаш. Често най-големите неща са най-големите илюзии.

Неактивен Мортиша

• Потребител неЧовек
  • *
  • Дзен
 :-* :-* :-*

Неактивен Мортиша

• Потребител неЧовек
  • *
  • Дзен
..